×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Listy informacyjne

List Wielkanocny EUWP

Wielkanoc2018

List marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego do środowisk polonijnych i polskich za granicą

W związku z nowelizacją ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, Kancelaria Senatu RP przesłała do nas list z dnia 7 lutego 2018 r., w którym marszałek Senatu Stanisław Karczewski zwrócił się do środowisk polonijnych i polskich za granicą z apelem o podejmowanie wszelkich działań mających na celu upominanie się o prawdę historyczną i obronę dobrego imienia Polski i Polaków.

Apel1

Weiterlesen: List marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego do środowisk polonijnych i polskich za granicą

Oświadczenie Sekretariatu EUWP

Oswiadczenie2018

List Wigilijny 2016

Biuletyn informacyjny EUWP - KOMUNIKT 4.2016

Informujemy, że jesteśmy w trakcie opracowywania Biuletynu Informacyjnego EUWP, który będzie zawierać wybrane i skrócone artykuły z istniejącego Listu Informacyjnego, który od wielu lat prowadzi Tadeusz Adam Pilat. Przy artykułach będą podawane aktywne linki do poszczególnych szerszych opracowań na naszej stronie internetowej. Biuletyn będzie instrumentem promującym zarówno działalność naszych organizacji członkowskich, jak i stronę internetową EUWP..
Biuletyn będzie rozprowadzany drogą mailową i dlatego zwracamy się do Was z prośbą o przesłanie na adres sekretariatu :                                                 Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Weiterlesen: Biuletyn informacyjny EUWP -  KOMUNIKT 4.2016

Copyright EUWP © 2015. All Rights Reserved.